تزریق ژل لب

بهترین مرکز تزریق ژل لب

یک نوعی از پر کننده داخل لب می باشد که از ترکیب های مختلفی تشکیل شده است. انتقال دادن این مواد ها به قسمت های مختلف لب به وسیله ابزار های تزریق صورت می گیرد.


خدمات تزریق ژل لب

تزریق ژل لب یک روش غیرجراحی است که با تزریق ژل‌های مخصوص به لب‌ها، حجم و شکل آن‌ها را بهبود می‌بخشد. با این روش می‌توان لب‌هایی که به صورت ژنتیکی یا بر اثر پیری کوچک و نازک شده‌اند را بازیابی کرد. تزریق ژل لب توسط پزشکان متخصص پوست و زیبایی انجام می‌شود که دارای مجوزهای لازم و تجربه فراوان هستند. این روش در مطب‌ها یا کلینیک‌های مجهز و بهداشتی صورت می‌گیرد و نیازی به بیهوشی یا بستری شدن ندارد و نتایج آن تا چندین ماه دوام دارد.


گزینه‌های مختلف تزریق ژل لب، از مدل‌های طبیعی تا فانتزی

برای تزریق ژل به لب‌ها امکان انتخاب بین انواع مدل‌های تزریق ژل را خواهید داشت. برای مثال، می‌توانید تنها یکی از لب‌های خود را تزریق کنید یا هر دو را؛ می‌توانید حجم و شکل لب‌های خود را کم یا زیاد کنید؛ می‌توانید با انواع مدل های تزریق ژل لب،  لب‌های خود را صاف و یکنواخت کرده یا از ژل‌هایی استفاده کنید که باعث ایجاد حالت مرطوب در لب‌ها شوند.

تزریق ژل لب روسی روشی است که این روزها بسیار مورد پسند واقع شده؛ در این روش از تزریق عمودی به جای تزریق افقی و با استفاده از چندین تزریق جزئی انجام می‌شود که لب شکل قلبی بگیرد و قسمت‌های نزدیک به فیلتروم (بوسه‌گاه) و کمان کوپید لب برجسته‌تر شوند، در حالی که بقیه‌ی قسمت‌های لب تا حدود زیادی به شکل قبلی باقی می‌مانند. این روش برای افرادی مناسب است که لب‌های طبیعی‌تر، پرتر و بلندتری می‌پسندند. مدت ماندگاری این روش بستگی به نوع فیلر و وضعیت پوست دارد، اما به طور متوسط حدود 6 تا 12 ماه است و هزینه آن نیز به میزان فیلر و مهارت پزشک بستگی دارد.

یکی دیگر از روش‌های رایج که این روزها در بین خانم‌ها مد شده تزریق ژل لب اردکی است؛ در این روش لب‌ها با تزریق فیلر اضافه پفی و برجسته می‌شوند. این روش برای افرادی مناسب است که لب‌های بزرگ‌تر را می‌پسندند و می‌خواهند در همه محافل مورد توجه قرار گیرند.


مشاوره قبل از تزریق ژل لب؛ انتخاب بهترین روش و حجم برای شما

قبل از انجام تزریق ژل لب، باید با پزشکان متخصص مشاوره کنید؛ در این مشاوره، پزشک از شما سوالاتی در مورد انتظارات و اهداف شما برای تزریق ژل می‌پرسد. همچنین توضیح می‌دهد که چه نوع ژلی برای شما مناسب است و چه حجمی از آن باید تزریق شود.

آنگاه با توجه به شکل و اندازه صورت و لب‌ها، پزشک پیشنهاد می‌دهد که چه شکلی از تزریق ژل برای شما زیباتر و طبیعی‌تر و برای صورت شما مناسب است. وی همچنین به شما در مورد مزایا و هزینه و مدت زمان نتایج تزریق ژل اطلاعاتی می‌دهد و ممکن است از شما بخواهد که قبل از انجام این کار، تست‌های خون و پوست انجام دهید که اطمینان حاصل شود که هیچ عفونت یا حساسیتی بر اثر تزریق به وجود نمی‌آید.


مراحل و مراقبت‌های لازم برای تزریق ژل لب

در اولین مرحله تزریق ژل لب ابتدا پزشک با استفاده از یک ماده بی‌حسی موضعی، لب‌های شما را بی‌حس می‌کند که از درد کاسته شود و سپس، با استفاده از یک سرنگ یا دستگاهی خاص، ژل را به لب‌های شما تزریق می‌کند. ممکن است از چند نقطه مختلف برای تزریق ژل استفاده شود که حجم و شکل لب‌ها را به طور یکنواخت تغییر دهد. باید به چند نکته توجه کنید:

ممکن است بعد از تزریق ژل به لب، احساس تورم، قرمزی، خارش، کبودی یا درد در لب‌های خود داشته باشید. این علائم اغلب موقتی هستند و در عرض چند روز یا هفته از بین می‌روند و می‌توانید با استفاده از یخ یا داروهای ضد التهاب، از این علائم بکاهید.

 • پس از تزریق باید از مصرف الکل، سیگار، قهوه یا چای، مواد مخدر یا داروهایی که باعث تحریک یا خونریزی می‌شوند، خودداری کنید.
 • باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید یا سولاریوم خودداری کنید. این موارد می‌توانند باعث تغییر رنگ یا آسیب به لب‌های شما شوند.
 • باید از فشار دادن یا لمس کردن لب‌های خود بیش از حد، خودداری کنید. این کار می‌تواند باعث جابجایی ژل یا عفونت در لب‌های شما شود.

سوالات متداول در مورد تزریق ژل لب

در این بخش، به برخی از سوالات متداول در مورد تزریق ژل لب پاسخ می‌دهیم:

 • آیا تزریق ژل لب خطرناک است؟
  تزریق ژل به لب‌ها یک روش امن و موثر است که توسط پزشکان متخصص انجام می‌شود. اگر از ژل‌های با کیفیت و مجاز استفاده شود و از دستورالعمل‌های پزشک پیروی کنید، خطری برای شما وجود ندارد.
   
 • تزریق ژل لب چقدر ماندگاری دارد؟
  مدت زمان ماندگاری تزریق ژل لب بستگی به نوع ژل، حجم تزریق، شکل و اندازه لب‌ها، سن و وضعیت پوست، سبک زندگی و عوامل دیگری دارد. به طور متوسط، تزریق ژل می‌تواند بین چند ماه تا 1 سال پایدار بماند.
   
 • تزریق ژل لب چقدر هزینه دارد؟
  هزینه تزریق ژل بستگی به نوع ژل، حجم تزریق، شکل و اندازه لب‌ها، تجربه و مهارت پزشک، محل و امکانات مطب یا کلینیک، بسته‌های خدماتی و عوامل دیگری دارد.

بهترین کلینیک برای تزریق ژل لب کجاست؟

تزریق ژل به لب‌ها یکی از روش‌های محبوب و پرطرفدار زیبایی است که باعث افزایش حجم و شکل‌دهی به لب‌ها می‌شود. در اینجا سعی شد که به معرفی خدمات تزریق ژل لب، گزینه‌های مختلف، مشاوره قبل از تزریق، مراحل و مراقبت‌های لازم و سوالات متداول بپردازیم. اگر می‌خواهید از خدمات تزریق ژل بهره‌مند شوید و لب‌هایی زیبا و جذاب داشته باشید، می‌توانید با کلینیک مدس تماس بگیرید و به صورت حضوری به کلینیک ما بیایید. کلینیک مدس یکی از بهترین و معتبرترین کلینیک‌های زیبایی در ایران است که با داشتن پزشکان متخصص و مجرب، امکانات مدرن و بهداشتی، خدماتی با کیفیت و قیمت مناسب به شما ارائه می‌دهد.

 

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید