هزینه مزوتراپی مو در کرج

هزینه مزوتراپی مو در کرج

هزینه مزوتراپی متفاوت است. از یک شهر به شهر دیگر بسته به شهر مبدا و استانداردهای کیفیت به عنوان مثال، هزینه مزوتراپی در کینیک‌ها و پزشکان کرج متفاوت است. معمولا مشتری حداقل به ۳ جلسه، حداکثر ۶ جلسه بین هر جلسه در ماه نیاز دارد


ریزش مو ارثی که معمولاً آلوپسی نامیده می‌شود، مشکل پوست سر و بدن است. این تجربه بسیاری از مراکز درمانی مو در سراسر جهان است. هر دو جنس با این مشکل روبرو هستند، اما شدت و الگوی ریزش مو متفاوت است.

با این حال، کلمه طاسی به طور کلی برای توصیف طاسی با الگوی مردانه، به ویژه فقدان جزئی یا کلی مو در پوست سر با رشد محدود یا بدون رشد مو استفاده می‌شود.

این الگو با عقب نشینی خط مو، ریزش نامحدود و نازک شدن مو مشخص می‌شود و عمدتاً ناشی از شیوه‌های زندگی ناسالم، عدم تعادل هورمونی، افزایش سن، عوامل ژنتیکی، استفاده از استروئیدها و سایر اشکال شدید داروها، بیماری‌ها، بارداری در زنان، آرایشگری و اقدامات بهداشتی ضعیف، استرس روانی، ضربه، اختلال در کشیدن مو و غیره.

این مشکل مزمن مو را می‌توان با داروها، درمان‌های بالینی و کاشت مو درمان کرد.

درمان‌های طبیعی و حفظ یک رژیم غذایی سالم به مقابله بهتر با این مشکل کمک می‌کند. مزوتراپی مو که یک روش درمان طاسی می‌باشد. نیاز به تبحر بسیار بالایی دارد که هر کسی نمی‌تواند آن را انجام دهد.

اگر به دنبال پیدا کردن یک پزشک معتبر و کلینیک خوب در ایران هستید پیشنهاد ما مراجعه به پزشکان و کلینیک‌‌های تخصصی مدس در کرج می‌باشد. ما امروز قصد صحبت درمورد هزینه مزوتراپی مو در کرج را داریم اگر مایل به کسب اطلاعات در این زمین می‌باشید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

هزینه تزریق مزوتراپی مو در کرج چقدر است؟

شروع تزریق مزوتراپی به تقویت مو کمک می‌کند و اغلب مراجعین مزوتراپی را چه کاشت مو انجام دهند و چه فقط به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از ریزش مو انجام می‌دهند.

این معاینه در چند جلسه در بازه‌های زمانی مشخص انجام می‌شود. هزینه مزوتراپی متفاوت است. از یک شهر به شهر دیگر بسته به شهر مبدا و استانداردهای کیفیت به عنوان مثال، هزینه مزوتراپی در کینیک‌ها و پزشکان کرج متفاوت است. معمولا مشتری حداقل به 3 جلسه، حداکثر 6 جلسه بین هر جلسه در ماه نیاز دارد.

هزینه مزوتراپی مو در کرج بستگی به چه عواملی دارد؟

قیمت تزریق مزوتراپی بسته به نوع تزریق، محتوای آن، کشور سازنده و همچنین محل تزریق متفاوت است، اما به طور متوسط قیمت تزریق مزوتراپی برای مو از 1میلیون تومان شروع می‌شود. در هر جلسه، و هزینه ممکن است در برخی موارد به 5 تا 6 میلیون تومان افزایش یابد.

 

با علم به اینکه در ابتدای درمان فرد به 3 تا 5 جلسه فشرده نیاز دارد که یکی پس از دیگری انجام شود و بعداً بسته به شرایط ممکن است هر 3، 6 یا 12 ماه یک جلسه را انجام دهد.

تزریق مزوتراپی برای ریزش مو

ریزش مو مشکلی است که هم خانم‌ها و هم آقایان از آن رنج می‌برند و با دلایل مختلف نتیجه یکسان می‌ماند. ظاهر نامناسبی که اعتماد به نفس شما را از دست می‌دهد و همچنین مشکلات روانی و سلامتی همراه با ریزش مو را از دست می‌دهد، اما تزریق مزوتراپی یک مشکل است.

جایگزین ایمن و کم هزینه برای درمان برخی از مشکلات ساده مو بدون نیاز به جراحی‌های پیچیده. اصل مزوتراپی مو بر پایه تزریق یک مایع مغذی حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی، اسیدهای نوکلئیک، اسیدهای آمینه و آنزیم‌ها به قسمت‌های آسیب‌ دیده است و می‌ توان محتوای تزریق‌ها را با توجه به شرایط هر بیمار تنظیم کرد.

از این تزریق‌ها برای رشد مو در چند جلسه استفاده می‌شود و به طور کلی روش مزوتراپی تزریق مو در درمان مشکلات جزئی مو موفق است اما به هیچ وجه جایگزین کاشت مو نمی‌شود.

دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید