همه چیز در باره هایفو تراپیهمه چیز در باره هایفو تراپی

با افزایش سن، سطح الاستین و کلاژن در پوست شروع به کاهش می‌کند و در نتیجه پوست شروع به افتادگی می‌کند. علاوه بر افزایش سن، عواملی مانند ژنتیک، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، تغذیه، سبک زندگی، الکل و سیگار منجر به کاهش شادابی و افتادگی پوست می‌شود. از آنجایی که صورت دارای ساختار پوستی نازک و ظریفی است، چین و چروک روی پیشانی و اطراف چشم ظاهر می‌شود، خطوط اطراف لب‌ها نمایان می‌شوند و بافت چربی زیر پوست شروع به آب شدن می‌کند. آیا می‌توان پوستی شاداب و سالم داشت و از علائم پیری در صورت جلوگیری کرد؟

هایفو صورت یک روش درمانی پزشکی بسیار موثر است که تولید الاستین و کلاژن را در پوست افزایش می‌دهد و پوست را احیا و سفت می‌کند. به لطف اثرات معجزه آسایی که بر روی پوست ایجاد می‌کند، این توانایی را دارد که فرد را مانند گذشته جوان، پرانرژی و شاد نشان دهد. هایفو صورت، یک کاربرد غیرجراحی جوانسازی صورت است که باعث می‌شود پوست شاداب و سرزنده به نظر برسد. همانطور که در سنین پایین‌تر انرژی می‌گیرد. ما امروز قصد داریم همه چیز در باره هایفو تراپی را بیان کنیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

هایفوتراپی برای صورت چیست؟

این یک درمان غیرجراحی برای جوانسازی صورت است که به آن سونوگرافی متمرکز با شدت بالا نیز گفته می‌شود. سونوگرافی متمرکز (HIFU) به عنوان یک روش بسیار موثر، ایمن و ساده برای جوانسازی پوست در حال ظهور است. از آنجایی که این یک برنامه جوانسازی غیر جراحی است، هیچ جای برشی روی پوست وجود ندارد، بنابراین نیازی به روند بهبودی نیست.

هایفو صورت که به دلایل مختلف تغییرات کاملی در پوست آسیب دیده ایجاد می‌کند، کاربردی است که در آن از سونوگرافی با فرکانس بالا استفاده می‌شود. به دلیل ویژگی بسیار متمرکز آن با سایر برنامه‌های جوان کننده متفاوت است. این ویژگی باعث می‌شود تا تمام لایه‌های پوست تحریک شود، به عمق پوست نفوذ می‌کند تا به عمیق‌ترین لایه پوست برسد.

تفاوت هایفو، لیزر و ترماژ برای لیفت صورت:

لیزر وابسته به انرژی نوری است که نمی‌تواند با دمای مناسب به لایه‌های عمقی پوست برسد و به همین دلیل از لیزر برای درمان لایه‌های سطحی پوست استفاده می‌شود.

ترماژ از امواج رادیویی برای گرم کردن بافت‌ها و تحریک تولید کلاژن و الاستین استفاده می‌کند و تأثیر این امواج از بیرون به داخل است.

در مورد هایفو، این بستگی به استفاده از سونوگرافی شدید دارد که باشد. دارای خواص منحصر به فردی است که به آن اجازه می‌دهد لایه سطحی پوست را دور بزند تا به لایه‌های عمیق‌تر برسد و از داخل به بیرون اثر داشته لیفت صورت.

کاندیدهای احتمالی هایفوتراپی:
  • مناسب‌ترین سن بالای ۳۰ سال برای کسانی است که متوجه شل شدن پوست صورت یا گردن می‌شوند و یا بعد از رژیم در سنین پایین تر.
  • افراد بین ۴۰ تا ۵۰ سال بیشتر به هایفو متوسل می‌شوند.
  • و همچنین افرادی که قبلاً تحت عمل جراحی قرار گرفته‌‌اند و مایلند نتایج عمل تا زمانی که ممکن است حفظ شود.
  • نواحی قابل درمان با هایفو (ناحیه ابرو، فک پایین، چین‌های بینی، صورت و گردن).
  •  در صورت وجود چربی زیاد از این روش استفاده نمی‌شود.
قبل از هایفوتراپی با پزشک مشورت کنید:

پزشک بیمار را به دقت معاینه می‌کند و او را با نتایجی که می‌خواهد به دست آورد آشنا می‌کند تا مطمئن شود که آیا هایفو روش مناسبی است که با نتایج مورد نظر مطابقت دارد یا اینکه توسل به جراحی تنها راه حل است.

سپس پزشک مراحل عمل و توانایی آن در دستیابی به نتایج مورد نیاز را توضیح می‌دهد و با بیمار در مورد عوامل کمکی که می‌توان برای کسب حداکثر راحتی بعد از عمل به آنها متوسل شد بحث می‌کند و بیمار باید تایید کند که هیچ دلیلی وجود ندارد مغایرت با روش هایفو سپس چند عکس از بیمار قبل از هایفو گرفته می‌شود تا بعداً با نتایج مقایسه شود.

تکنیک‌های لیفت صورت هایفوتراپی:
  • لایه‌های هدف را برای انتخاب پروب مناسب برای عمق مورد نیاز تعیین کنید.
  • پوست را تمیز کرده و کرم بی‌حس کننده را روی نواحی مشخص شده بمالید.
  • سونوگرافی توسط دسته دستی به نواحی انتخاب شده تحویل داده می‌شود.
  • ممکن است در طول جلسه احساس کمی فشار یا گرما داشته باشید (وقتی امواج روی لایه‌های انتخابی اعمال می‌شوند کمی گرما را در عمق خاصی احساس می‌کنید و این نشان‌دهنده شروع فرآیند کلاژن‌سازی است).
  • مدت زمان جلسه بسته به ناحیه مورد درمان و طرح درمان متفاوت است و معمولاً بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonرزرو مشاوره رایگان